24 Ağustos 2013 #1974243

Bank Asya Şikayetime Cevap Vermedi!

Evet 1 TL işlem ücreti alınmasına itiraz ettiğim gibi 30TL'lik kart ücreti için de itirazda bulundum. Şimdi bu şikayet yazılırken hemen otomatik aşağıya banka cevap veriyor ya araştırıp döneceğiz diye yanıltıyorlar. Hiç arayan olmadı.


Bank Asya neden mutlu müşteri hattına başvuru yaparken "telefonla aranmak istiyorum" seçeneğini tıkladığımız halde (hatta saat bile seçiyoruz) ısrarla maille cevap veriyorsunuz, çünkü temsilcilerinizin konuşacak cesareti yok , müşteriden kaçıyorsunuz. 3 sene önce kart alırken ücret yok yasal değil diye temsilciniz söylediği halde bana verilen cevapta "...maddesinde kart ücreti alınacağı bilgisi yer almaktadır" deniyor.

Senem 41 Okunma

Cevaplar

  • Senem26 Ağustos 2013

    hala kopyala yapıştır cevap veriyorlar..ben iletişim olarak telefon ve saat araığı seçiyorum..maille cevap almak istemiyorum..ikidir aynı maili kopyalayıp atıyorlar..sorularımın cevabı orda yok..bu kadar anlayışsızlık olmaz..neden birisi canlı bağlanıp cevap vermeye korkuyor..

  • Bank Asya Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın U. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön