23 Eylül 2013 #2027219

Bank Asya Müşteri Hizmetleri Sorun Çözemiyor!

Bank Asya neredeyse 5 yıl önce illa alın kart ücreti kesinlikle yok diyerek kartını verdi, şimdi 30 TL kart ödemesi yansıtmış. Müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyor ve kartı kapatın o zaman denildiğinde hemen kapatıyor. Mutlu!!müşteri hattına şikayet edin diyor mutlu müşteri hattı şu kadar harcama yapın kampanyaya katılım sözü verin almayalım sözleşme de ücret alınacağı yazılı diyor.


Kartımı kapattım ama 30 TL'lik kart işletim ücretinin kesinlikle iadesini istiyorum çünkü bankanın böyle bir hakkı yok. En sinir bozucu olanı ise müşteri hizmetlerinin hiçbir şeyi çözümleyememesi. Bank Asya kendisi eliyle 30 TL için ayda en az 400-500 TL harcama yapan müşterisini kaybediyor:)devam etsinler.

Özlem 61 Okunma

Cevaplar

  • Özlem23 Eylül 2013

    verilen cvp ödemenin alınmamasının mümkün olduğu bunun için zahmete girmenize gerek yokmuş!!!sorunum çözülmedi sonuçta..

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın DEĞİRMEN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön