29 Mart 2013 #1714240

Bank Asya Kredi Masraflarının İadesi!

Bank Asya Yıldırım şubesinden 300**** nolu hesap ile konut kredisi kullandım. Kredi kullandırılırken benden talep edilen dosya masrafı,operasyon masrafı ve zorla yaptıkları 10 yıllık kaza sigortasının iadesini talep ediyorum.


Son dönemde medyada da gündeme geldiği üzere ve ilgili hakem heyetleri ve mahkemeler tarafından verilen kararlara istinaden tarafımdan haksız olarak tahsil edilen tutarları on yıl geriye dönük olarak kesilen masraf ücretlerinin toplamının yasal faizi ile tarafıma iadesini istiyorum.Bu konuyla ilgili olarak genel müdürlüğünüze dilekçemi de yazmış bulunmaktayım.


Aksi halde dilekçeme aldığım cevapla, yasal faiziyle birlikte, gerekli hakem heyetleri ve ilgili mahkemelere başvuru yapacağımı özellikle belirtmek istiyorum.En kısa sürede ilgili tutarların tarafıma ödenmesini rica ederim.

Serap 297 Okunma

Cevaplar

  • Bank Asya Temsilcisi29 Mart 2013

    Sayın ŞAHİN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön