17 Haziran 2014

Bank Asya Kredi Kartı Borç Taksitlendirmesi

Eşim F*** Ç. 2 senedir işsiz defalarca müşteri hizmetlerini ve hesabın bulunduğu şubeye kart borcumuzun taksitlendirilmesi için başvuru yaptık reddedildi. Akbank tüm borcunu taksitlendirdi Finansbank'ta ayni şekilde kartı kapatıp borcumuzu taksitlendirdi. Bank Asya hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Borcumuzu ödemek istiyoruz fakat daha fazla faiz kazanabilmeleri için şu an bizi çok zor durumda bırakıyorlar.

Lafa gelince faiz yok sizde, 85 TL kart aidatını aldınız, taksit kar payı diye bir sürü kesinti yapıyorsunuz. Limit 4200 olan kartın ödeme tutarı düşer diye internet üzerinden limit düşürdük fakat bu sefer de limit aşımı cezai işleme ile karşı karşıya kaldık. Ödeyemiyoruz yardımcı olun.

Şükriye 647 Okunma

Cevaplar

  • Şükriye10 Temmuz 2014

    Gelen cevapta taksitlendirme uygulamanızın olmadığını belirtiyorsun bu işlemin yapılabılmesi için de 2 ay ödeme yapmamızz gerektiğini belirtmişsiniz.2 aylık faiz ve avukatlık ücreti peşindesiniz açıkçası.Sizinle mahkemede görüşeceğiz.

  • Şükriye17 Haziran 2014

    Mutlu müşteri hattı, Konuyla ilgili benimle muhatap olmuyorsunuz da eşimle neden olmuyorsunuz?Kart bilgileri telefonu herşeyi sizde var..illa avukatlık mı olmamız lazım ilgilenmeniz için?Siz isminizi değiştirin Mutlu değil Umurumuzda Değilsiniz Hattı daha uygun.

  • Bank Asya Temsilcisi17 Haziran 2014

    Sayın AYDIN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön