16 Nisan 2013 #1745746

Bank Asya Kayıp Kredi Kartına 10 TL Ücret Yansıttınız!

Yaklaşık 13 gündür kredi kartımın işyeri adresime teslimi henüz sağlanmadı ve her ne kadar yasal olmayan kayıp kart ücreti olarak 10 tl ekstreme yansıttınız yasal olmayan ve tarafımdan kesilen bu ücretine tarafıma geri iadesini istiyorum ve ayrıca kredi kartımın adresime teslimi sağlanmalı.

Harun 86 Okunma

Cevaplar

  • Harun17 Nisan 2013

    bugün kuryeneti aradığımda dün akşam çağrı merkezinizi aramama istinaden yeni işyerine kartımın yönlendirimi sağlanmış halbuki ben ayın 3.ünde gerekli talimatları vererek yeni işyerime gönderiminin sağlanmasını talep etmiştim bu nedir yani müşteriyi uğraştırmaktan başka ne yaptınız.ben kendimi iyi ifade ettiğime inanıyorum sizin müşteri temsilciniz neye istinaden kartımı diğer adresime yönlendirmesini sağlamış hangi mantığa göre üzerine basa basa bildirdim yeni işyeri adresim şeklinde tarafıma konu araştırılsın gerekli bilgi verilsin .ve acilen kartımı tarafıma teslim edinnnnn.

  • Bank Asya Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın K. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön