22 Şubat 2013

Bank Asya Kart Yenileme Ücreti Alındı!

Önceki ay Bankasyaya ait iki adet kredi kartım için kayıp bildiriminde bulunup kartlarımı kapattırmıştım. 3 hafta kadar öncede bağlı olduğum Libadiye şubesinden bir adet kredi kartı talebinde bulundum. Şubeden kartımı basıp elden teslim ettiler. Kart teslimi sırasında bana herhangi bir ücret yansıtılacağı konusunda hiç bir bilgi verilmedi, söylense belki kart çıkartmayacaktım!

Kartımı teslim aldıktan birkaç gün sonra extreme "kart yenileme ücreti" adı altında 10 tl borç yansıtılmış olduğunu gördüm. Bankasya müşteri hizmetlerine hem şikayet hemde bedelin iadesi için ayrı ayrı iki defa talepte bulunmama rağmen olumlu cevap vermediler. Beni bilgilendirmeden alınan bu bedelin iadesini istiyorum.

Ozan 183 Okunma

Cevaplar

  • Ozan22 Şubat 2013

    Bana sundukları, kartınızı iptal edin bizde bedeli iade edelim oldu. Bugün kartıma 200 tl puan yatmıştı, kabul etseydim 200 tl puanım yanacaktı. Müşteri hizmetlerinin kurnazlığına hayran kaldım doğrusu.. Biraz bağırıp çağırınca lütfen puanımı kullanmama izin verdiler. Bu tavırlara karşı hiç beklemeden puanımı hemen harcayıp kartımı iptal ettirdim. Bugün yetişmediği için pazartesi günü ilk işim bu bankayla tüm hesaplarımı kapatarak ilişiğimi kesmek olacak. Müşteri dostu bir banka değil, böyle hizmete ihtiyacım yok.

  • Bank Asya Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın TÜLÜ Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön