10 Ekim 2014

Bank Asya Kart Ücreti Yok Diye Yanılttı

Temmuz 2014 tarihinde Bank Asya yetkililerinin kart aidat ücreti hiç bir zaman alınmayacak deyip verdikleri kredi kartına Ekim 2014 tarihinde 3 ay içinde yıllık kart aidat ücreti yansıtmışlardır. Halen gayri resmi sitelerinde kart aidat ücreti alınmayan banka yazmaktadır. Bu tamamen gerçek dışı. Hakkımı helal etmiyorum.


Kartıma yansıtılan kart aidat ücretinin iptalini istediğimde bunun mümkün olamayacağını beyan etmişlerdir. Bir daha kesinlikle asla Asya kart kullanmayacağı ve kullanan çevremdeki kişilere de tavsiye etmeyeceğim, kredi kartımı iptal etmelerini sağlıyorum. 444 4 888 no'lu numaraya kredi kartı iptali için bilinçli olarak cevap vermiyorlar.

Murat 1.633 Okunma

Cevaplar

  • Murat17 Ekim 2014

    Kredi Kartı aidatı alınmamalıydı.

  • Murat13 Ekim 2014

    Bu banka kredi kartı iptalini 444 4 888 nolu numaradan 1-2-5 nolu numaralara tıkladıktan sonra kredi kartının üstündeki 16 haneli kart numarasını istiyor. Ve sonrasında yoğunluğa göre müzik eşliğinde beklemeye alıyorlar. Bağlandığında ise ilgilenmeleri gayet iyi bugün düşürebildim ve kredi kartımı iptal ettirebildim. İyi çalışmalar.

  • Bank Asya Temsilcisi10 Ekim 2014

    Sayın A. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön