06 Eylül 2013 #1997148

Bank Asya Kart Ücreti!

Bank Asya kredi kartıma 30 TL yıllık kart ücreti ekledi. Banka ile görüştüm 2 adet fatura talimatı ile geri iade edileceğini söylediler. Bende fatura talimatı verdim fakat ilk otomatik ödenen faturalarda gördüm ki işlem ücreti alınmış yani talimat verdiğim faturaya ek ücret gelmiş.


Bende kredi kartımın iptalini istedim. Yıllık kart ücreti hesabıma tekrardan yansıtılmış. Ben iptal ettiğim karta neden ücret ödüyorum. Yansıtılan ücretin iadesini istiyorum. Bank Asya gibi bir bankaya hiç yakışmıyor haksız kazanç.

Azmi 93 Okunma

Cevaplar

  • Azmi21 Eylül 2013

    arama gereği bile duymadan mail atmakla sorun çözmek müşteriye verilen değer konusunda tartışılmalı. bank asya gibi bir kuruma hiç yakıştıramadım haksız kazanç elde etmeyi. kartıma olan borcu ödedikten sonra bütün bilgilerimi sildireceğim.

  • Azmi21 Eylül 2013

    Bank asya yı kart ücreti almıyor diye haksız kazanç sağlamıyor diye tercih etmiştim ama artık tercihim değildir kimseyede tavsiye etmem...

  • Bank Asya Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sayın T. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön