10 Nisan 2013 #1734290

Bank Asya İstemediğim Halde Kredi Kartı Gönderdi!

İş yerimin maaşımı bank asya olarak seçmesi üzerine hesap açıldı. Hesap açılırken doldurduğum formda hiçbir kredi kartı talebinde bulunmadım ve bunu işaretledim. Ve sürekli telefonlar gelmeye başladı bu bankadan, ardından mesajlar geldi telefonuma kredi kartı talebiniz alınmıştır diye. Ben hiç bir talep ve iletişimde olmadığım halde bunu nasıl bu kadar kolay yapabiliyorlar. Hiçbir denetimleri yok mu bu bankanın. Üstelik 1 hafta sonrasında kredi kartı yollamışlar.

Toygar 107 Okunma

Cevaplar

  • Toygar10 Nisan 2013

    Bank Asya'dan gelen cevaba baktığımda hakikaten denetimsiz ve alay edercesine sürdürdükleri bir iş anlayışı var. Jest yapmış ve istemediğim kartın iptali için numara vermiş. Jestinizi ailenize ve yakın çevrenize yapın! Bank Asya'nın şaka gibi cevabı altta; "Sayın CANBAY , Bankamızca adınıza kredi kartı başvuru talebiniz, jest olarak şubeniz tarafından oluşturulmuştur. Bankam ız 15 Ağustos 2007 tarihinden itibaren kredi kartlarından üyelik ücreti veya aidatı altında herhangi bir masraf tahsil etmemektedir. İlgili tarih itibariyle kredi kartlarımızdan ikinci bir karara kadar ücret alınmayacaktır. Kredi Kartınızın iptali ile ilgili 0850 222 4 888 ( Alo Asya ) ile irtibata geçebilirsiniz."

  • Bank Asya Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın CANBAY Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön