16 Nisan 2013

Bank Asya İşletim Ücreti Aldı!

Bankanın çeşitli bankacılık ürünlerini kullanmaktayız. Şikayet edeceğim konular : 1- Banka 2011 yılında ticari hesabımızdan aldığı hesap işletim ücretini iade edip tekrar alınmayacağı tarafımıza taahhüt etmiştir. Buna rağmen 2012 ve 2013 yıllarında hesap işletim ücretleri almış , iadesini gerçekleştirmemiştir.

2- Kullandığımız mobil pos cihazımızın faiz oranını keyfi bir şekilde bildirim yapmaksızın değiştirilmiş, bunu farkettiğimizde yaptığımız itiraz ile sadece 2013 yılındaki komisyon farkını iade etmiş, geçmiş dönemler için haklılığımızı teslim etmekle beraber iadesini gerçekleştiremeyeceklerini belirtmişlerdir. Şikayet birimi kesinlikle çok yavaş ve süreçleri çok yorucu.

Koray 146 Okunma

Cevaplar

  • Koray16 Nisan 2013

    Nihai olarak çözümsüzlüklerini az önce tekrar bana e-mail yoluyla iletti Bank Asya. Mutlu müşteri hattını en kısa sürede mutsuz müşteri hattı şeklinde değiştirmeliler bence. Bankayla tüm ilişkimi kesiyorum, hesaplarımı kapatıyorum. Saygılar.

  • Bank Asya Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın D. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön