21 Eylül 2013 #2023928

Bank Asya İnsanları MAğdur Etmek İçin Alınan Ücretler!

Bank Asya adlı katılım bankasına ait 3 adet kredi kartını 3-4 senedir kullanıyorum bugüne kadar kart kart ücreti alınmamıştı geçen bir ara tesadüf İnternet hesabıma girdiğimde 30 TL kart ücreti yansıtıldığını gördüm. (haber bile vermiyorlar) Diğer bankalarda alıyor kart ücreti ama talep üzerine iade yapıyor, Bank Asya iade yapamazmış beni kart kullanmak için harcama taahhüdüne zorluyorlar ancak bu şekilde para iadesi yaparlarmış.


Ben de gerekli işlemleri bu banka adına yapacağım çünkü haksızca alınan bir para insanları mağdur etmek için elinden geleni yapıyor anlayacağınız, kesinlikle bir daha uğramayacağım bir bankadır Bank Asya..

Gonca 84 Okunma

Cevaplar

  • Gonca23 Eylül 2013

    Konuyla ılgılı daha önce ekstrede bılgılendırme yapıldığını yazmıssınız maılıme ve haklı olduğunuzu savunmussunuz bu paraları ınsanları yontarak almanın neresı haklı acıklama yapın lütven ayrıca ekstre falan da göndermıyorsunuz habersız para kesıntılılerını tesadufen görüyoruz internet subesınde..

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Ç. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön