04 Şubat 2014 #2274942

Bank Asya Hesap İşletim Ücreti Kesti!

Yaklaşık üç yıldır bankanızda katılım hesabım bulunuyor. Hesabı açarken bana katılım hesabına direk para yatıramazsınız, cari hesap açmanız lazım dendi ve cari hesap açıldı. Ben de üç yıldır bu hesaba havale yaparak katılım hesabıma geçiriyorum.


Yeni fark ettim ki son 1- 1,5 yıldır katılım hesabı müşterisi olmama rağmen benden hesap işletim ücreti alıyorsunuz. Telefon ile irtibat kurarak bunun iade edilmesini istedim, Müşteri Hizmetleri yetkili yapamıyoruz isterseniz paranızı çekin dedi. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır? Katılım hesabı müşterisinden nasıl hesap ücreti tahsil ediyorsunuz? Kesilen tutarlar yatmadığı takdirde, en kısa zamanda durumu Tüketici Hakem Heyetine götüreceğim.

Mehmet 139 Okunma

Cevaplar

  • Bank Asya Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın TERZİ, şikayeti hakkında Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

  • Mehmet01 Eylül 2015

    Lütfedip aramadınız bile, bir daha asla sizinle çalışmayacağım ve bu kestiğiniz ücretler için de Tüketici Hakem Heyeti'ne gideceğim.

  • Bank Asya Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sayın T. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön