28 Mart 2013 #1712558

Bank Asya Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Bank Asya da bulunan 2 tane cari hesabımdan ayrı ayrı hesap işletim ücreti almışlar. Dün tesadüfen hesaplarımı incelerken 15 TL lik bir tutarın kullanmadığım bir hesaba aktarıldığını fark ettim. Bunun üzerine inceleyince yaklaşık iki yıldır her üç ayda bir benzer işlem yapılarak mükerrer şekilde hesap işletim ücreti aldıklarını fark ettim. Bunun üzerine bankayı aradım ama bana yardımcı olmadılar. Hepsi bir yere yönlendirip durdu en son şubeyle görüşün dediler. Senin genel merkezinin yapamadığına şube ne yapabilir? Şikayetçiyim!

Adem 144 Okunma

Cevaplar

  • Adem30 Mart 2013

    Şikayeti okuyan arkadaşlara bilgi vermek gerekirse; 2 defa hesap işletim ücreti alınmamış. sadece hesaplar arasında aynı para virman yapıldığı için bu şekilde görünüyormuş. Gerçi bu ücret hiç alınmasa daha hoş olur çünkü siz sonuçta hesaptaki paradan para kazanıyorsunuz bunun bir de ücretini almak çok mantıksız.

  • Bank Asya Temsilcisi28 Mart 2013

    Sayın KARATEPE Şikayeti Hakkında, Müşterimiz ile görüşülmüş ve gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön