20 Ocak 2014 #2245897

Bank Asya Hesabımdan Bilgim Dışında Para Çekildi!

Bank Asya Asya kartımdan 12/01/2014 tarihinde 520 avustralya doları iznim olmadan çekilmiştir. Böyle bir işlem yapıldığı vakit cebime ardı ardına 6 adet mesaj geldiğinde neredeyse şok oldum.


Hemen müşteri hizmetlerini arayıp kartımı iptal ettirdim. Ertesi gün sabah hiç vakit kaybetmeden itiraz dilekçesi verdim. Bu arada internet şubemden kontrol ettiğimde provizyon menüsünde görünüyordu işlemler ve 3 gün boyunca orada bekledi. İşlemi yapan memur yurt dışı işlemlerin uzun süreceğini 15 gün kadar beklemem gerektiğini söyledi.


Bu gün telefon açtığımda ise 180 güne kadar uzayacağını söylemiş genel müdürlük ve ödemezsek faiz tahakkuk edeceklermiş. 180 gün sonra bana parayı iade ederken faiziyle mi edecek?

Ecehan 266 Okunma

Cevaplar

  • Ecehan24 Ocak 2014

    bu arada bir gelişme oldu. Asya katılım bankasındaki müşteri servisi beni aradı ve 180 gün beklemem gerektiği ile ilgili "BİLGİ" verdiğini söyledi. Böyle bir müşteri memnuniyeti anlayışı hiçbir bankada yoktur herhalde...

  • Bank Asya Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sayın KARAYÜN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön