14 Nisan 2016

Bank Asya Hala Cevap Gelmedi

4 yıl önce Bank Asya' dan çektiğim ev kredisinin dosya masrafını ve diğer haksız yere alınan ücretleri geri istedim. Bir aya geçti hala cevap gelmedi. Diğer bankalar 15 gün içinde hemen cevap verdiler. Bank asya'nın bu ağır işleyişinden şikayetçiyim.

Suleyman 522 Okunma

Cevaplar

  • Suleyman13 Haziran 2016

    Hala kredi masrafını geri vermediniz?

  • Suleyman15 Nisan 2016

    Mailime gelen cevapta Bankamız aracılığıyla kullandırılan bireysel finansman desteği için Bireysel Bankacılık Gelirleri kapsamında müşterilerden operasyonel işlemler için masraf talep etmektedir. Kredi operasyon ücreti kredi müracaatı üzerinde Bankamızca gerçekleştirilen personeli, evrak, istihbarat çalışmaları ve benzeri paranın maliyeti dışında Bankamızın katlandığı maliyetler için alınmaktadır. Bu sebeple dosya masrafının iadesi ile ilgili talebinize olumlu yanıt verilememektedir. Diyor şimdi ne yapacagız?

  • Bank Asya Temsilcisi14 Nisan 2016

    Sayın DÖVEN şikayeti hakkında Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön