23 Eylül 2013 #2027059

Bank Asya Haksız Yere Aidat Aldı!

Bank Asya'nın 40**11 nolu kredi kart hamiliyim. 01/10/2013 son ödeme tarihli Hesap Bildirim Cetvelinde yer alan 30 , 00 TL tutarlı kredi kart yıllık üyelik ücreti talebiniz haksız olup Hesap Bildirim cetveline itiraz ediyorum. Bu bedeli almanız kanunlara göre de uygun değildir. Talep edilen 30 , 00 TL kredi kart yıllık üyelik ücretinin bir sonraki hesap bildirim cetvelindeki tutardan mahsubunu dilerim.

Ali 47 Okunma

Cevaplar

  • Ali24 Eylül 2013

    hala gelişme yok bilginize...ayrıca ilgilenenlere saygılar sunarım..

  • Ali23 Eylül 2013

    banka bana hazır mesaj yollamış ve ücreti iade etmeyeceğini yazmış.ben böyle hazır mesaj istemiyorum.sadece haksız yere alınan kart ücretinin iadesini istiyorum.bu benim hakkım ve haksız yere alının bu ücret iade olmalı.zaten hesap kesim özeti yollamıyorlar.bu özeti yazılı istersek istersek her ay ücret alıyorlar bu hesap özeti için.buna rağmen bu ücreti almaları kanunen uygun değil.açılmış ve sonuçlanmış davalar ortada.buna rağmen neden bu ücreti tahsil ediyorlar anlamış değilim.hele ben bu kartı iyi kullanıyorken.her ay 2000-3000 tl kart borcu ödüyorum.ayda yılda kartı kullanan bir kart kullanıcısıda değilim.sonuç olarak eğer bu ücret iade olmuyorsa gerekli yerler başvuracağım ve tüketici mahkemesine vereceğim.ayrıca ücret iade olmuyorsa kartımın iptalini istiyorum.

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın ADIGÜZEL Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön