21 Eylül 2013 #2024661

Bank Asya Haksız Aidat Talebinde Bulunuyor!

Yaklaşık üç sene önce temizlik robotu satıcısı bana Bank Asya kredi kartının yıllık aidatı olmadığını robotu satın aldığımda kart verileceğini 12 taksit yapılacağını belirtmesi üzerine satış gerçekleşti.Geçen zaman içinde bir kez de klima aldım ve borçlarımı ödedim. Ancak temmuz 2013 hesap ekstremde 30.00 TL kart ücreti işlenmiş olup bununla ilgili bankaya giderek durumu izah ettim. Şubeden müşteri ilişkilerle görüşmem istendi.


Kendilerinin oluşturduğu bu sorunu çözmediler.Dilekçe ile sorunu bir kezde merkeze ilettim,böyle bir şeyin olmayacağını çünkü kartın alınma sebebi aidat ödenmeyecek olması idi. Eğer aidat istenecek ise kapatın dedim. Halen borç ekstresi göndermekteler.

Sebahattin 45 Okunma

Cevaplar

  • Sebahattin25 Eylül 2013

    yani sorun çözülmemiş halen kart için aidat talebi yapılan mesajlar gönderilmektedir......bu nasıl anlayış borcu ve miktarını bankanın belirledigi bir uygulama hak hukuk nerede bu anlayışta..

  • Bank Asya Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın Ş. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön