31 Ağustos 2013

Bank Asya Fatura İşlem Ücreti Alıyor!

Bank Asya daha önce kredi kartına yıllık aidat almayacağını söyleyerek bana kredi kartı vermiş, ancak geçen ay habersiz bir şekilde 45 TL yıllık aidat almaya başlamıştı.


Telefonla müşteri hizmetlerini aradığımda 55 dakikalık bir oyalamadan sonra bu ücreti hiç bir şekilde iade etmeyeceklerini ancak kredi kartıma 4 adet otomatik fatura ödeme talimatı verirsem yıllık aidat almayacaklarını söylediler (Üstelik Bank Asya kredi kartını sürekli kullanan birisiydim).


O zaman hukuki süreç ile uğraşmaya vaktim olmadığından kabul ettim, ancak şimdi de tahsil ettikleri faturalarımdan 77 kuruş "işlem ücreti" aldıklarını ve otomatik ödeme talimatı verilmiş su faturamı ödemediklerini fark ettim.

Abdullah 47 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah03 Eylül 2013

    Malesef şikayetim ile ilgilenilmedi. Bankayı ben aradım, bana yıllık aidatın iadesi kaşılığında 4 adet fatura ödeme talimatı vermemi istediler. (haraç ister gibi). Mecburen faturalarımı Bank Asya'ya ödeme talimatı verdim, ancak şimdide faturalarım için "işlem ücreti" alıyorlar.

  • Bank Asya Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın YUVACI Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön