26 Ağustos 2013 #1977243

Bank Asya Ekstreme Kredi Kartı Aidatı Yansıtmış!

Bank Asya'dan kredi kartı aldığımda kart aidatı yok dendi. Kart aidatı ödemeden bir yıl kullandım 2013/Haziran ekstresinde bundan sonra kart aidatı alınacaktır diye yazmışlar. Bende uzun süredir kredi kartını kullanmadığım için bu yazıyı görmedim. Kredi kartına borcum olmadığı için ekstrelere bakmıyordum.


Temmuz ekstresinde asıl kart için 30 TL ek kart için 15 TL kart aidatını ekstreme tahakkuk ettirmişler Kredi kartını verdiklerinde aidat yok diye verdiler. Sonrada banka istediği zaman aidat alabilir diyorlar. Hesap ekstresine yazdıkları yazıyı da sözleşme olarak kabul ediyorlar. Kredi kartlarını 180 gün kullanmazsan kendiliğinden iptal edilir diyor bankalar ama etmiyorlar.

Ramazan 74 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan31 Ağustos 2013

    bu banka müşterilerinin mutluluğunu neye göre ölçüyorlar bilmiyorum birde mesaj gönderiyorlar mutlu müşteri servisi diye

  • Ramazan31 Ağustos 2013

    müşteri hizmetleri bir şey yapamıyor banka şubesine gidiyorsun şube bir şey yapamıyor bunların merkezi Hindistan her halde kimse bir şey yapamıyor.

  • Bank Asya Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın U. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön