15 Temmuz 2013

Bank Asya Aidat Bilgilendirmesini Ekstrede Yapıyor!

Yıllardır kart aidatı yok diye kullandığım Bank Asya kredi kartıma bu ay 30 TL kart aidatı yansıtılmış. Banka müşteri temsilcisi "Efendim biz banka olarak kart aidatı bilgilendirmemizi haziran ayı ekstremizde yaptık. Oradan bilmeniz gerekiyordu" diyor.

Bank Asya yaptığım tüm alışverişlerden sonra "yaptığınız şu tutardaki alışverişinizi 36 aya kadar şu kadar kar payı(faiz) oranıyla taksitlendiriyoruz" diye mesaj atmasını biliyor ama kart aidatına gelince sadece haziran ayında ekstrede ufacık bir şekilde bildiriyor.

Hani Bank Asya diğer bankalardan farklıydı? Hani müşteri memnuniyeti?

Muhammet 209 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet18 Temmuz 2013

    sanki müşteriyi hiç kaale almıyormuş gibi davranıyorlar. biz yaptık oldu mantığıyla hareket ediyorlar. bizim sunduğumuz seçenekler dışında hiçbir şeyi kabul etmiyoruz tavrıyla hareket ediyorlar.....bu süreç böyle gitmez. müşterisine güven vermeyen bir kurumun ayakta kalması mümkün değildir....

  • Muhammet15 Temmuz 2013

    neyin cevabı verilmiş. ben zaten bu cevabı müşteri temsilcinizden almıştım. benim istediğim bu bilgilendirmeyi niye ekstrede ufacık karakterlerle ve nasılsa müşterinin bakmayacağını bildiğiniz halde bildirdik şeklinde ifade ediyorsunuz. neden mesajla ulaşmıyorsunuz. belli ki bu şekilde yönetmeliklerde bulduğunuz bir boşluktan yararlanarak kredi kartı kullanan bütün müşterilerin 30 TL sini almaya çalışıyorsunuz. peki öyleyse ben de şunu söylüyorum. evet kredi kartından aidat aldığınızı acı bir şekilde de olsa öğrendik. o zaman bunu kabul etmediğimizi de şu an itibariyle söylüyoruz. şimdi bizden bizi aldatarak aldığınız parayı geri verir misiniz. eğer dürüst bankacılık yaptığınızı ve bir cemaati temsil ettiğinizi de işin içine katarsak olumlu cevap vermeniz gerekiyor. eğer parayı ödememek için türlü taklalar atacaksanız(diğer bankalar gibi) o zaman mahkemede görüşürüz.

  • Bank Asya Temsilcisi15 Temmuz 2013

    Sayın DUMAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön