15 Mayıs 2013

Bank Asya 8 Günlük Ödeme Gecikmesinde Kapatırız Mesajı Yolluyor!

Başımıza gelen bir kazadan ötürü kredi kartı ödemesini unutmuşuz. 8 günlük gecikme sonucu aşağıdaki mesajı yolluyor. Hoş olmayan bu mesajın takdirini sizlere bırakıyorum. Son dört hanesi 6444 olan Bank Asya kartınızın asgari tutarı ödenmemiştir. Kredi kartı borcunuza günlük gecikme karpayı (FAİZ) işletilmektedir.


Kartınızın kullanıma kapatılmaması için en kısa zamanda ödeme yapmanızı, mesajımızın elinize geçtiği tarihte gerekli ödemeyi yapmışsanız, bu mesajımızı dikkate almamanızı önemle rica ederiz. Bilgi için : 0216 *** ** 41 nolu telefonu arayabilirsiniz. Saygılarımızla, Asya Katılım Bankası A. Ş.

Mehmet 144 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet17 Haziran 2013

    Üstünden aylar geçmesine rağmen herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Şikayeti hızlı çözümleme için yarışan bir ekipten içi boş bir mesajın ötesine geçemediler.

  • Bank Asya Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın T. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön