17 Temmuz 2013
Yorum Yap
#1905093

Bank Asya 1,5 Yıldır Kullanmadığım Karta Aidat İstiyorlar!

19. 03. 2012'de en son harcamamı yapmış olduğum kredi kartımı borcunu taksitlendirerek kapatmıştım. Borç taksitlerini de her ay gününden önce ödeyerek kapattım. Bank Asya borç ödemeleri bitiminde kartın tamamen kapatılacağını taahhüt etmiş olmasına rağmen bugün 30 TL kart aidatının kendi söylemelerine göre açık olan kartıma borç olarak yansıtıldığını öğrenmiş bulunmaktayım.


1, 5 senedir kullanılmayan karta kart aidatı yansıtılması nasıl bir mantıktır? Bir de bankalarından 2 adet fatura ödeme talimatı yapmadan bu tutarın silinmeyeceğini söylüyorlar. Bir daha bu bankadan ne bir işlem yaparım ne de bir arkadaşıma öneririm. Böyle bankacılık anlayışı olmaz.

Şevki 33 Okunma

Cevaplar

  • Şevki18 Temmuz 2013

    Hala fatura ödeme talimatı verin iptal edelim diyorlar.. Zaten amacım bu parayı ödemekten kaçmak değil.. Sizin ipliğinizi pazara çıkarmaktır.. Benden sonraki müşterilerinizin mağdur olmaması içindir.. Hatta daha fazla müşteri kazanmamanıza bir nebze olsun fayda sağlayabilme amacı güdmemdendir. Sonuç olarak size o 30 lirayi verecem, ilişkimi kesecem.

  • Bank Asya Temsilcisi17 Temmuz 2013

    Sayın ÇAVUŞOĞLU Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler