20 Kasım 2013

Bank Asya Yıllık Kredi Kartı Ücreti Alıyor!

10 Yıldan fazla Bank Asya müşterisiyim. Ayrıca yatırım hesabım bulunmaktadır. İlk defa hesap ektremde 30.00 Lira yıllık kredi kartı ücreti tahsil edildiğini gördüm. En yakın Bank Asya şubesine gittim, müşteri hizmetlerini aramamı istediler.

Müşteri hizmetlerine yarım saatte zor ulaştım. Müşteri temsilcisine bu ücretin alınmaması hususunda yasanın yürürlüğe girdiğini, böyle bir ücreti almalarının haksız ve kanunsuz olduğunu ifade ettim. Müşteri temsilcisi 3 adet otomatik fatura ödeme talimatı ve aylık 400 Lira harcama sözününe bu ücreti kaldırırız ifadesinde bulundu. Kredi kartını ilk aldığım zaman kesinlikle yıllık kart ve herhangi bir işlem ücreti almayacaklarını ifade etmişlerdi.

İbrahim 71 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim24 Kasım 2013

    Sonuç alamayacağımı anlayınca yatırım hesabımı benim isteklerime cevap veren başka bankaya EFT yaptım, 5 aylıktaksidimi hemen ödeyerek Kredi kartlarımı kapattım.

  • Bank Asya Temsilcisi20 Kasım 2013

    Sayın O. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92 **************************************

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön