Bank Asya Yıllık Kart Aidatının Alınmadığını Söylemişlerdi!

Ridvan Y. |

2010 yıllında beri Bank Asya Dıt (Kredi kartı ) kullanmaktayım. Bu kartı alırken de banka yetkilisinin vermiş olduğu bilgiler istinaden aldım. Bu Bilgiler kart aidatının olmadığı vs. Bende kart aidatının olmadığına ilişkin sözleşme imzaladım.

Buna rağmen 2013 yıllı ekim veya kasım ayındaki ekstrem de 30,00 TL kart aidatı yansıtıldı. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana bazı koşul ve kampanyalarla bunun iadesinin mümkün olduğunu aksi takdirde geri ödemenin olmayacağını söylediler.

Bende Bankanın Bağlı olduğu Tüketici hakem heyetine yazılı başvuruda bulunmama rağmen işlem incelemeye alındığı ve gerekli birimlere sevk edilmesine rağmen 2 ayı aşkın süredir herhangi bir geri dönüş sağlanmadı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ridvan Y.
  24 Şubat
  20:44

  İlk önce yapılan sözleşme ve verdikleri bilgiler önemli....

 • Ridvan Y.
  21 Şubat
  14:13

  Kart çıkaran kuruluşların kart hamillerinden yıllık ücret alabilecekleri hususu 5464 sayılı Banka Kartları ve Kredi Kartları Kanunu'nda yer almakta olup bankamızın web sayfasındaki Ürün ve Hizmet Ücretleri bölümünde de müşterilerimize duyurulmaktadır. Bu sözleşme yapıldıktan sonra çıkan maddedir.Benim bildiğim yapılan sözleşme esastır. Sözleşmeye aykırı ve yasa dışı hareket sizsiniz. Benim bundan sonra sizi herkese yalancı ve verdikleri sözleri yerine getirmeyen kuruluş diye lanse etmektir.

 • 21 Şubat
  13:03

  Sayın Y. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92