Bank Asya Yapılan İşlemlerden Komisyon Alıyor!

Erdoğan Ş. |

10-12 yıl evvel malum sebeplerden dolayı Bank Asya ile çalışmaya başladım. Yakın zaman önce EFT'den, geçenlerde hesap işletim ücretinden, şu günlerde de kredi kartı ve ATM'den para yatırma gibi hizmetlerden ücret alıyor. Önce verilen sözler maalesef tutulmadı, Bank Asya'nın da üzülerek söylemek gerek ama diğerlerinden farkı kalmadı anlaşılan. Madem farkı kalmadı biz sizde neden kalalım.

Etiketler :

Diğer Komisyonlar ATM İşlem Ücreti Hesap İşletim Ücreti

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan Ş.
  09 Temmuz
  11:58

  7 temmuz doğum günümdü... 5 sene evvel bir defa kan vermiştim. Kızılay sağlosun beni hiç unutmaz. Doğum günümü kutlar. Garanti de ha keza... bir mesajla kutlamışlar... ve daha birkaç kurum veya firmada... peki ne olsa iyi doğum gününde Bank Asyadan ban mesaj olarak gelen sadece kredi kartımın borç bilgileri... işte farkınız ey bank Asya..

  bu arada aşağıdaki linkte "kredi kartından ücret alıyor musunuz" kısmını bir okuyun milllet!!1 Banka Asya 2007 den beri almadığını yazoyrda... yorum sizin.


  http://www.bankasya.com.tr/bireysel-kredi-kartlari1.aspx

 • Erdoğan Ş.
  05 Temmuz
  14:46

  kişiye kes kopyala yapıştır tarzı mail atarak cevap verip muhatap dahi almak yok. Rahmetli Barış Manço nun çocuklara verdiği 10 puan 10 puan 10 puan edasıyla Bankasyaya 0 puan 0 puan ve sonuna kadar 0 puan veriyorum.

 • Erdoğan Ş.
  02 Temmuz
  11:19

  ben bunu asla cevap olarak kabul etmiyorum... sizinle en kısa zamanda yolumu ayıracağım..

 • 02 Temmuz
  10:04

  Sayın ŞENTÜRK Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92