01 Şubat 2014

Bank Asya Poliçemin İptal Edilmesini İstiyorum!

Bank Asya'dan Şubat 2013'te konut kredisi kullandım. Bana fazladan eşya ve yangın sigortaları dayatıldı. Daha önce de şikayet yazmıştım. Birkaç gün önce bana poliçemin iptal edildiği mesajı geldi. Mesele çözüldü zannettim.

Meğerse iptal ettikleri konut kredisi kullanırken fazladan yaptıkları eşya sigortasıymış. Dün şubelerine gidince öğrendim. Dask ı yenilettim. Hâlâ konut sigortası yenilenecek, zorunlu, yaptırmanız gerekiyor diyorlar. Sözleşmemin bir örneğini aldım. Ön sayfaya yazmışlar dask dışında zorunlu olan bir sigorta yok diye. Üstelik başka sigorta yapılması için yetki verdiğim bir imzam da yok. Tamamen hukuksuz bir işlem yapıyorsunuz. Konut sigorta poliçemi iptal edin.

Ramazan 135 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan 22 Şubat 2014

    Zorunlu olan DASK dışındaki bütün poliçelerimi iptal ettiklerini söylediler. Bakalım şu ana kadar bir sıkıntı yok. Süreci takipteyim. Haklarınızın peşini bırakmayınız arkadaşlar.

  • Bank Asya Temsilcisi03 Şubat 2014

    Sayın Ç. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön