Bank Asya Kredi Kartı Ücreti!

Uğur A. |

2007 yılında Bank Asya'da katılım hesabı açtım. Sonra kredi kartı vermek istediler. Bana üyelik ücreti alınmayacağı söylendi ve kartla beraber benim bilgime başvurulmadan bir de cari hesap açıldı. Şimdi benimle müzakere edilmeden (eski sözleşme müzakere edilerek imzalanmış!) kart ücreti alınmış.

Hem de şimdi müşteri hattından öğrendiğime göre geriye dönük olarak (2012-2013 döneminde). Bankaya kartımı iptal edeceğimi ve ücretin tarafıma ödenmesini istedim. Kabul edilmedi. Sitelerinde daha yeni kaldırdılar, reklamda bile üyelik ücreti yok deniliyordu. Kanuni haklarımı sonuna kadar arayacağım. Ücretimin geri verilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur A.
  07 Eylül
  19:13

  Şikayetimi değerlendirme sürecinde personel yerine herkese otomatik gönderilen E-posta şeklinde bir mesaj atıldı ve çözüm üretilmedi.Şikayetlerin artması da bunu gösteriyor zaten.

 • Uğur A.
  04 Eylül
  16:39

  Otomatik mesaj gibi mail gönderiliyor.Bildirimlerinde" Kredi Kartı yıllık ücretinizin iadesi ile ilgili Asya puan ile kart ücreti ödeme, Kredi Kartınızdan 2 adet fatura otomatik ödeme talimatı verebilir, Paksit taahhüd kampanyası, Kart kapamama ve düzenli paksit ya da harcama taahhüt kampanyasına katılabilirsiniz. "deniliyor.Sözleşmenin neresinde bu maddeler var.Tek taraflı uygulamaya konulan bu madde için her türlü hakkımı arayacağım.Diğer bankalar ücretsiz kart göndermeye başlamışken herkes gider Mersin'e Bank Asya gider tersine durumu.Bakalım bu tek tarfalı uygulama kendilerine yarar mı zarar mı getirecek?Göreceğiz...

 • 04 Eylül
  14:04

  Sayın ARİFOĞLU Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92