Bank Asya Kredi Kartı İptali Yapmıyor!

Fahri K. |

Çağrı merkezini arayarak kredi kartlarımın kullanıma kapatılarak iptalini istedim.Ayın 14/15'i gibi işlemi yapmış olmama rağmen, müşteri hizmetlerinin size dönüş yapacak ve tamamen kapatacaklar dediği kişiler henüz aramadı.. (neden gerek duydular bilmiyorum...)

Bir başka ve önemli konuda iptali yapılmış kartlarımın halen merkez bankası nezdinde açık bırakıldığı ve işlem yapılmadığıdır.

Bu sebeple yeni kart başvurusunda limitlerimi Bank Asya kullanıyor gözüküyor. Bu pek de yasal olmasa gerek. Zannedersem bu konuda açıklamayı hem bana hem de BDDK'ya yaparlar.

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fahri K.
  25 Ocak
  16:05

  merhaba,

  tarafıma ulaşılamadığı ile ilgili mail atmışsınız ancak, sistem üzerinden yapmış olduğunuz aramaya cevap verdim. telefonu açtım ancak müzik sesi dinledim, operatör arkadaşınız hattı defaten alamaya çalıştığını bip seslerinden anlayabiliyordum. bunu tam 1,5 dakika dinledim ancak beceremeyince telefon suratıma kapandı.
  bunun ile ilgili tekrar müşteri hizmetlerinizi aradım ve orda da konuyu dile getirdim. kartlarımı iptal edildiğini müş. hizmetleri yetkilisi bildirdi. size zahmet verdik kusura bakmayın !!

 • 21 Ocak
  11:55

  Sayın KINALI Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92