Bank Asya Kredi Kartı Borç Taksitlendirmesi.

Şükriye A. |

Eşim F*** Ç. 2 senedir işsiz defalarca müşteri hizmetlerini ve hesabın bulunduğu şubeye kart borcumuzun taksitlendirilmesi için başvuru yaptık reddedildi. Akbank tüm borcunu taksitlendirdi Finansbank'ta ayni şekilde kartı kapatıp borcumuzu taksitlendirdi. Bank Asya hiçbir şekilde yardımcı olmadı. Borcumuzu ödemek istiyoruz fakat daha fazla faiz kazanabilmeleri için şu an bizi çok zor durumda bırakıyorlar.

Lafa gelince faiz yok sizde, 85 TL kart aidatını aldınız, taksit kar payı diye bir sürü kesinti yapıyorsunuz. Limit 4200 olan kartın ödeme tutarı düşer diye internet üzerinden limit düşürdük fakat bu sefer de limit aşımı cezai işleme ile karşı karşıya kaldık. Ödeyemiyoruz yardımcı olun.

Etiketler :

Kredi Kart Taksitlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şükriye A.
  10 Temmuz
  14:14

  Gelen cevapta taksitlendirme uygulamanızın olmadığını belirtiyorsun bu işlemin yapılabılmesi için de 2 ay ödeme yapmamızz gerektiğini belirtmişsiniz.2 aylık faiz ve avukatlık ücreti peşindesiniz açıkçası.Sizinle mahkemede görüşeceğiz.

 • Şükriye A.
  17 Haziran
  13:46

  Mutlu müşteri hattı,
  Konuyla ilgili benimle muhatap olmuyorsunuz da eşimle neden olmuyorsunuz?Kart bilgileri telefonu herşeyi sizde var..illa avukatlık mı olmamız lazım ilgilenmeniz için?Siz isminizi değiştirin Mutlu değil Umurumuzda Değilsiniz Hattı daha uygun.

 • 17 Haziran
  13:39

  Sayın AYDIN Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92