Bank Asya Kredi Kartı Aidatı Konusunda Uyarma Gereği Bile Duymadı!

Bilal K. |

Çocuğumu dershaneye yazdırmak için gittiğimde(Maltepe Dershanesi) dershane taksitlerinin Bank Asya (DIT) kartı ile ödeyebileceğimi ve bu kartı aldığınızda yıllık kart aidatı olmayacağı yönünde taahhütte bulundular. Fakat bu ay ki hesap hareketlerime baktığımda 30,00-TL'lik kart aidatı yansıtıldığını gördüm.

Bu banka ve dershane çocuklarımız üzerinden bizleri mağdur ediyor. Özellikle bir banka düşünün ki dershane ile anlaşma yapıp müşteriyi buna göre belirliyor ve bir bakıyorsunuz kart aidatı olmayacağını söyleyip, sonra aidat alarak haksız para alıyor ve bunun için uyarma gereği bile duymuyor. Bu bankayı kınıyor ve gerekli işlemlerin yapılmasını istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bilal K.
  25 Temmuz
  23:18

  Banka kesinlikle yalan söylüyor hiçbir şekilde benimle iletişe geçme gereği bile hissetmedi. Yaptıkları değerlendirme işinize geliyorsa kartı kullanın, gelmiyorsa tüketici hakem heyetine müracaat edin. Bu kadar fütursuzca bir işlem yapan, müşteri taleplerini dikkate almayan garip bir banka ve insanların dini hassasiyetlerini çok iyi bir şekilde kullanmaktadır. Lütfen bu bankanın kamuoyuna bu şekilde ifşa edilmesini istiyorum ve bu bankayı kınıyorum...

 • 19 Temmuz
  17:15

  Sayın K. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92