27 Haziran 2013

Bank Asya Kredi Kartı Aidatı Almaya Başlayacakmış!

Daha önce üstüne basa basa "bizde kredi kartı aidatı yok" yok diyerek dağıttıkları kredi kartlarına aidat alacaklarını bildirdiler.

Siz kendinizi çok akıllı sanabilirsiniz ancak bilmediğiniz birşey var; biz saf değiliz.KGS'nin iptalinden sonra iptal etmek için bir bahane arıyordum, elime iyi bir sebep vermiş oldunuz.

Ancak müşteri hizmetlerine ulaşmak ne mümkün. Sanırım birçok DIT kart sahibi şu anda kartlarını iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini arıyorlar, yoğunluk bu yüzden olabilir.

Sinan 76 Okunma

Cevaplar

  • Sinan27 Haziran 2013

    Bana verilen cevapta şu cümle dikkatimi çekti "Bankamız ile aranızda imzalanmış olan Bankacılık Hizmetleri ve Kredi Kartı Sözleşmesi'nin Kâr Payı, Ücret ve Vergiler İle Diğer Fer'ileri başlıklı maddesinde de kart ücreti alınacağı bilgisi yer almaktadır." Sizin müşteri hizmetlerine bi ulaşabilsem gerekli cevabı orada vereceğim ama ulaşmak ne mümkün :@

  • Bank Asya Temsilcisi27 Haziran 2013

    Sayın ÇETİNKAYA Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön