01 Ağustos 2013

Bank Asya Kredi Kartı Aidatı Alındı!

Bank Asya Gazi Osman Paşa şubesi müşterisiyim. Sizde bulunan kredi kartıma kart ücreti yansıtılmıştır. Bu konu hakkında kredi kartı alırken bankaya hassasiyetimi bildirmiştim ve Bank Asya tarafından hiçbir ücret talep edilmeyeceğini söylemişlerdi. Fakat kartımı iptal ettirmek istediğimde yıllık kart aidatı ücreti borcumun olduğunu öğrendim yani yanıltıldım.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bana 2 otomatik ödeme talimatı verirsem iade yapılacaktır dedi. Daha öncede diğer bankalarda aynı sorunu yaşadım ve tüketici hakem heyetine verdim. Beni haklı buldular ve kredi kartıma ücretin iadesini yaptılar. Kartımdan çekilen miktarın tarafıma iadesini ivedi bir şekilde istiyorum.

Mustafa 17 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 05 Ağustos 2013

    değil bir daha bank asyadan kart almak, yanından dahi geçmem. müşterisini aldatan, sözünde durmayan bankalara yazıklar olsun ve hakkımı helal etmiyorum!..

  • Bank Asya Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sayın TEMTEK Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön