04 Nisan 2013

Bank Asya Konut Kredileri Yeniden Yapılandırmak İstemiyor!

Bank Asya'dan Haziran 2012'de 1.00 oranlı konut kredisi aldım. Son aylarda kredi oranları düştüğünden, borcumun geri kalan kısmı için yeniden yapılandırma istedim. Ancak Bank Asya öyle bir oran verdi ki (0.88)+(%2) kapatma cezası+250 TL, bu durumda yapılandırmanın hiç bir anlamı kalmıyor. Faizden uzak duralım dedik lakin bu yaklaşımlarıyla çok ciddi hayal kırıklığına uğradım.

Diğer bankalarla olan görüşmelerimde 0.73 den oranlar aldım. Tarafınızdan gelecek yaklaşıma göre gerekirse son dönemde medyada da gündeme geldiği üzere ve ilgili hakem heyetleri ve mahkemeler tarafından verilen kararlara istinaden tarafımdan haksız olarak tahsil edilen tutarları da isteyeceğim bir politika belirleyeceğim.

Zeki 671 Okunma

Cevaplar

  • Zeki04 Nisan 2013

    Şubemiz tarafından tarafınız ile paylaşılan yeniden yapılandırma oran ve komisyonları Genel Müdürlüğümüzün onay ve bilgisi dahilinde gerçekleştirilmekte olup tarafınız ile farklı bir bilgi paylaşılamamaktadır. Bankamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Müthiş bir faizsiz bankacılık örneği, müşteri hizmetleri üst düzey. İslami hassasiyetler çok fazla ama ipotek evrakı üzerinde ödemezseniz bilmem nekadar faizle tahsil ederiz şeklinde ibare mevcut. Arkadaşlar normal bankalar Bank Asya' dan daha insaflı davranıyor. Aklı olan Bank Asya ile ilişki kurmadan önce en az 3 kere düşünsün derim.

  • Bank Asya Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın A. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön