Bank Asya Kart Ücreti Yok Diye Yanılttı.

Murat Kutlay A. |

Temmuz 2014 tarihinde Bank Asya yetkililerinin kart aidat ücreti hiç bir zaman alınmayacak deyip verdikleri kredi kartına Ekim 2014 tarihinde 3 ay içinde yıllık kart aidat ücreti yansıtmışlardır. Halen gayri resmi sitelerinde kart aidat ücreti alınmayan banka yazmaktadır. Bu tamamen gerçek dışı. Hakkımı helal etmiyorum.

Kartıma yansıtılan kart aidat ücretinin iptalini istediğimde bunun mümkün olamayacağını beyan etmişlerdir. Bir daha kesinlikle asla Asya kart kullanmayacağı ve kullanan çevremdeki kişilere de tavsiye etmeyeceğim, kredi kartımı iptal etmelerini sağlıyorum. 444 4 888 no'lu numaraya kredi kartı iptali için bilinçli olarak cevap vermiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Kutlay A.
  17 Ekim
  23:34

  Kredi Kartı aidatı alınmamalıydı.

 • Murat Kutlay A.
  13 Ekim
  10:20

  Bu banka kredi kartı iptalini 444 4 888 nolu numaradan 1-2-5 nolu numaralara tıkladıktan sonra kredi kartının üstündeki 16 haneli kart numarasını istiyor. Ve sonrasında yoğunluğa göre müzik eşliğinde beklemeye alıyorlar. Bağlandığında ise ilgilenmeleri gayet iyi bugün düşürebildim ve kredi kartımı iptal ettirebildim. İyi çalışmalar.

 • 10 Ekim
  12:33

  Sayın A. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92