15 Ağustos 2013

Bank Asya Kart Ücreti Yansıttı!

Kart ücreti yok diye aldığım Asyacard, Dıt Kredi Kartıma 3 yıl sonra kart ücreti yansıtıldı. Müşteri hizmetlerinizi arayıp 20 dk bekledikten sonra , aldığım cevap "ekstre yoluyla toplu bildirim, mesaj yoluyla toplu bildirim" yapıldığı yönünde oldu. Bana böyle bir bildirim yapılmadı. Bunu ısrarla söylediğimde "banka şubesine gitmem gerektiği" ni söylediler.

İptalini istediğimde 'kart ücretinin iptali için kampanyalara kayıt olmam gerektiğini' söylediler.
Kart ücreti olmadığı söylenerek verilen kredi kartıma 3 yıl sonra herhangi bir bildirim yapılmadan, kart ücreti yansıtıldığı için bu ücretin iptalini istiyorum. Bank Asya ,aksi takdirde 1 müşteri kaybedeceksiniz.

Kahraman 43 Okunma

Cevaplar

  • Kahraman18 Ağustos 2013

    Tarafıma gönderilen mailde haziran extresinde bilgilendirilme yapıldığı yazılmış. Ancak bana e-extre gelmekte ve haziran2013 ve temmuz2013 extreleri gönderilmemiştir. Bu sebeple şikayetimin hala geçerli olduğunu bildiriyorum. Ayrıca hakkımı hukuki yollardan aramaya başlayacağım.

  • Bank Asya Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sayın GÜRKESKİN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön