Bank Asya Kart Ücreti Ve Hesap İşletim Ücreti!

Hüseyin K. |

Bank Asya sayesinde son günlerimi kabus oldu.. Yenilenmesin dememe rağmen sigortalar yenileniyor. İptaller içinde bankaya gitmem gerekiyor. Hesap işletim ücretide alınmış. İtiraz ettim iki fatura otomatik talimat verin iptal edelim dediler. Henüz iptal yok. Bir de dönem içi hareketlerde kredi kartıma 30 TL kart ücreti yansımış. Son ekstrenin altında küçük bir bilgilendirme varmış. Taksitlerimizde var. Bu etik değil.

Hiç olmazsa 6 ay sonra başlatın ve cep tellere 2014'ten itibaren asıl karta 30 TL, ek kartlara 15 TL ücret alacağız deyin. Kınıyorum. Eğer 15 TL hesap işletim ücreti ve 30 TL Kart ücretleri iptal-iade edilmezse, ek kartlarada ücret yansırsa; kart-hesap kapatıp gideceğim. Maaş anlaşmalı bankam zaten ücret almıyor.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Hesap İşletim Ücreti Habersiz Sigorta

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hüseyin K.
  17 Temmuz
  21:37

  Kredi kartına iki adet otomatik fatura ödeme talimatı verirsek hesap işletim ve kart ücreti iade edilecekmiş. Hesap işletim ücreti iade edilmiş. Diğerinide bekliyorum. Birde sistemde para alınmayacak diye tanımlasınlar ki hesabımda ikide bir ektre sürprizi yaşayıp iptallerle uğraşmamayım. Bakalım sonucu bekliyorum.

 • 16 Temmuz
  12:37

  Sayın KİRAZ Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92