07 Eylül 2013

Bank Asya Kart Ücreti Konusunda Yanılttı!

Bank Asya eski maaş bankamdı . Uzunca bir süredir kullanmadığım kredi kartını iptal için bir yıldan daha uzun süre önce müşteri hizmetlerini aradığımda "asla sabit kart ücreti almayacaklarını" taahhüt ederek beni iptalden vazgeçirdiler. Bir yıl kadar sonra gecikmiş ödememe dair bir eposta aldım; baktım ki hesabıma geçilen kart ücretini ödememişim.

Müşteri hizmetleri "yönetim kurulunun kararı" diyerek açıklama getirdi. Şikayetime binaen gönderdikleri mesajda da " iade mümkün değil" gibi açıklayıcı ve bilgiye doyurucu bir karşılık verdiler, sağ olsunlar. Bank Asya'yı kınıyor; kabul ederse, "faiziyle" ödeyip kartımı kapatacağımı beyan ediyorum.

Sinan 37 Okunma

Cevaplar

  • Sinan09 Eylül 2013

    Cevap? Gerçekten güzel cevaptı: "Haziran ayı kredi kartı ekstrelerinde kart ücreti alınacağına dair bilgilendirme yer almakta olup Bankamız 1 Temmuz 2013 tarihinden itibaren kredi kartlarından yıllık kart ücreti almaya başlamıştır. Kredi Kartı yıllık ücretinizin iadesi ile ilgili Asya puan ile kart ücretini ödiyebilir, Kredi Kartınızdan 2 adet fatura otomatik ödeme talimatı verebilir, Paksit taahhüd kampanyası, Kart kapamama ve düzenli paksit ya da harcama taahhüt kampanyasına katılabilirsiniz. Kampanyaya katılımızın sağlanabilmesi için 0850 222 4 888 Alo Asya hattımızı arayarak kampanya kapsamına dahil edilmeniz gerekmektedir. Kredi kartı ücretinin iadesi ile ilgili talebinize şu aşamada olumlu yanıt verilememektedir."

  • Bank Asya Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın CANAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön