26 Şubat 2013

Bank Asya Kart Hesap Ekstremi Göndermiyor!

Yaklaşık, 5 yıldır Bank Asya hesabım var ve kredi kartlarını kullanıyorum, ancak sonu 8339 İle biten ek kartıma ilişkin Hesap Ekstresini Bank Asya tarafıma ibraz etmedi, benim haberim 25 şubatta attıkları mail ile oldu.

Şimdi soruyorum?
Bu bankanın 5 yıldır müşterisiyim bir gün ödemede gecikme olmuş mudur? Biri asıl diğerleri ek kart olmak üzere 3 kredi kartım var diğer 2 sinin extrasını mail atıyorlar da diğer mi fazlalık geldi?
26 şubat itibarı ile bu borcunuzu 120.57 Faizi bile birlikte yatıracağım ve bu tutara uygulamış olacağınız kar payınında hesabıma geri iadesini istiyorum.

Eğer bu talebim karşılanmaz ise 3 kartımı da kapatacağım. Ekstre göndermemek ne demek soruyorum sizlere?

Muharrem 107 Okunma

Cevaplar

  • Muharrem27 Şubat 2013

    Bu sabah ek kartın ekstresini ilettiler,yanlız günü geçtikten sonra ilettiler,böyle geri bildirim yapmamanınızı tavsiye ediyorum,15 şubat son ödeme 25 inde zahmet edip irtibata geçiyorsunuz bu tarz durumlarda biran önce ulaşmaya çalışınız, Ve bu ektrede belirttiğim gibi bana bugun yollandı,unutmayın lütfen tşklr.

  • Bank Asya Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sayın DEVRİM Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön