31 Ağustos 2013

Bank Asya Kart Aidatı Ücreti Kesmiş!

Bank Asya kart aidatı ücreti eklemiş kartıma haksız yere. Beni bilgilendirmeden ve onay almadan ücret istiyorlar. Kartımın iptalini ve o haksız ücreti ödemek istemiyorum dedim. Hala ısrarla bilgilendirdik diyorlar. Benim o mail sayfam açılmıyor yeni sayfam var ben bilgilendirilmedim ve herhangi bir onay vermedim halde kartıma aidat eklenmiştir. Telden bildirebilirdiniz, o yolladığınız mail evet diye bir cevap verilmiş midir? Benim ücreti kartımın iptalini istiyorum bu parayı ödemek istemiyorum hakkınız yok buna.

Semih 21 Okunma

Cevaplar

  • Semih03 Eylül 2013

    4 .5 yıldır kullanmakta olduğum banka kartından ,1 temmuzda ekstreme 30 tl ücret eklemişler habersiz ve onay almadan , kartın iptalini istedim iptal etmiyor ve ücreti de istiyorlar hala şikayetciyim bu bankadan.. Benden haksız yere kazanç sağlayacaklar , kaç kişiye yaptılar kim bilir..

  • Bank Asya Temsilcisi02 Eylül 2013

    Sayın KILIÇASLAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön