16 Ağustos 2013

Bank Asya Kart Aidatı İptalinde Otomatik Ödeme Talimatı Zorlaması!

Müşteri Numaram: 3583799. Bank Asya'ya ait Kredi kartıma bu ay içerisinde gelen ekstemde 30 tl Yıllık Üyelik Ücreti yansıtılmıştır. Müşteri hizmetlerinizi ve Mutlu Müşteri hattınızı defalarca aramama rağmen katıma yansıyan Yıllık üyelik ücretinin iadesiyle ilgili herhangi bir işlem yapmadıklarını bildirmek isterim. Konuyla ilgili Sikayetvar.com'a yazmak durumunda kaldım.

Müşteri hizmetleriniz yansıyan yıllık ücretinin iptal edilemeyeceğini ve bana yansımaması için en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermemi istemiştir ki bu bir dayatmadır. Böyle hakkınız yoktur.

Daha doğrusu Yıllık üyelik ücreti diye bir şey yoktu. Tüketici Kanununda bu ücreti almaya hakkınız yoktur. İadesini istemekteyim.

Murat 42 Okunma

Cevaplar

  • Murat 19 Ağustos 2013

    Merhaba, Firmanız tarafın aldığım dönüş değişmedi Tüketici kanununda üyelik ücreti alınamayacağı bilgisi olmasına rağmen halen benden alınabileceği bilgisini iletmektesiniz.Üyeliğimin iptalini rica ederim.Kesilen üyelik ücretini iade ediniz.Daha nasıl açık konuşabilirim nasıl bir firmasınız nasıl işleyişiniz var.Anlamıyorum.Nerden kredi kartı aldım sizin bankanızdan almaz olaydım.Pişman ettiniz müşteri memnuniyeti sıfır.Bıktım firmanızdan.

  • Bank Asya Temsilcisi16 Ağustos 2013

    Sayın İMAL Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön