23 Temmuz 2013

Bank Asya Kart Aidatı Alıyor!

Bank Asya'nın kart aidatı olmadığı ve faizsiz olduğu için kredi kartı aldım. Ancak 10 Temmuz'da ekstresi 17 Temmuz'da mesaj olarak geldi. 30 TL Kart Aidatı işlenmişti. Aynı gün Bank Asya telefonla sordum. Artık kart aidatı alınacağını söyledi. Kartı ücretsiz olduğu için aldığımı aksi takdirde iptal etmek istediğimi dedim.

Otomatik fatura talimatı verilirse ücret alınmayacağını dedi. Ben de iptal etmek istiyorum dedim. İptal etti call center hanım. Alacak verecek kalmadı değil mi dedim. Ekstreye işlenen aidatı ödemem gerekli dedi. Bu kart aidatı hangi dönem için dedim. Kullanacağım sene için geçerli dedi. Ben kart iptali yaptım aidat ödememek için iptal olan kartı nasıl kullanırım. Mağdurum.

Ahmet 87 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet21 Ağustos 2013

  t.hakem iadeli mektup gönderdim, artık t.hakemin düdüğünü bekliyeceğiz .. şubatta martta karar çıkar dedi.

 • Ahmet21 Ağustos 2013

  ÜCRETSİZMİŞ FAİZSİZMİŞ PEH.

 • Bank Asya Temsilcisi25 Temmuz 2013

  Sayın T. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

 • Ahmet24 Temmuz 2013

  YENİ GELEN E-POSTA... Mutlu Musteri Hatti 24 TEMMUZ 2013 11.55 Sayın TURAN Kredi kartlarınız talebiniz doğrultusunda kullanıma kapatılmış olsa dair ... XXXX nolu kredi kartınızdaki kalan borcunuzu ödemeniz gereklidir. Bilgilerinize Saygılarımızla, Asya Katılım Bankası A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön