09 Eylül 2013

Bank Asya Kampanyasına Üye İş Yeri Bulamıyorum!

3 tane 200 TL'lik taksitli alışverişe verecek olduğunuz 50 TL Asya puan için Hatay İskenderun'da 2 tane alışveriş yaptım. Sonrasında tatil olduğu için gitmiş olduğum Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde 3. alışverişi yapıp Asya puanı almayı planlarken bir türlü üye iş yeri bulamadım.

2 defa 15 20 dakikaya yakın yapmış olduğum görüşmede de sistemde filtreme olmadığı ilçe olarak değil il olarak sunulan üye iş yerlerinden birine bile ulaşamadan ihtiyacım olan ürünü bebek mağazasının birinden yine 200 ' i geçerek yaptım.

Üye iş yeri olmadığı için Asya puanım verilmedi. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. İlk kez bankanızla çalışmaya başladım. Katılım hesabım ve HGS'yi de Bank Asya'dan aldım.

Zafer 80 Okunma

Cevaplar

  • Zafer 12 Eylül 2013

    sizin hatanız ve yönlendirme eksikliğinden dolayı hak edemememiş olduğum 50 tl asya puanımın tarafıma verilmesin istiyorum...

  • Bank Asya Temsilcisi09 Eylül 2013

    Sayın SARRAÇOĞLU Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön