13 Kasım 2013

Bank Asya İşlem Ücreti Alıyor!

Bellona firmasından koltuk takımı aldım.Bank Asya kartıyla ödemek koşulu ile 30 ay vade yaptırdım.Kredi kartımı bu ödeme dışında hiç bir iş için kullanmadım.Aylık 70 TL ödemem gerekirken her ay 71 TL ücret gönderiyorlar. Sebep olarak da borcumu bankadan ödediğim için işlem ücreti olarak 1 TL alıyorlarmış.Ömrü hayatımda ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum,borcumu ödediğim için üstüne para ödüyorum.Bunu anlamış değilim ödediğim ücretlerin geri verilmesini istiyorum.

İbrahim 88 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 17 Kasım 2013

    şaşılacak şey şikayet çözüm olacağı yerine 101 tl olarak geri döndü.Üstelik email adresine ekstre gelmesi gerekirken ekstreyi göndermediler 0850 hattan ekstre göndermelerini istedim.Gönderildi diye sesli mesaj geldi ama hala ekstrem yok.31 liralık farkın sebebi meçhul.Size tavsiyem böle banklarla çalışırken 2 kere düşünün.Bu bir tavsiyedir.

  • İbrahim 17 Kasım 2013

    Adamlar çözüm olacağı yere şimdide 101 liralık fatura göndermiş.

  • Bank Asya Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın E. Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön