Bank Asya HGS Etiketi Geç Ulaştı!

Meral D. |

29 Haziran 2013'de HGS etiketim olmadığı için köprüden cezalı geçmek zorunda kaldım ama bir hafta içinde yapılan başvurularda geçiş ihlali yerine normal geçiş ücreti alınacağını öğrendim. Hemen Bank Asya'ya kredi kartım üzerinden başvuruda bulundum. Arabam için HGS başvurumun gerçekleştiği ve en kısa sürede kurye ile tarafıma ulaştırılacağı söylendi.

En son 25 Temmuz'da HGS etiketim hala bana ulaşmamıştı. Ben de kuryeyi arayıp artık getirmemelerini istedim. Bank Asya'yı arayıp şubeden alacağımı söyledim. Bu bir aylık süre boyunca cezam karttan ödenmemiş. Hemen başvuruda bulunmama rağmen. Şimdi bu cezayı benim değil başvuru yapmama rağmen cezamı ödemeyen Bank Asya'nın ödemesi gerekiyor. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

HGS Teslim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Meral D.
  30 Temmuz
  17:12

  Bank Asya dan hiç bir yetkili henüz beni aramadı.Standart bir mail atmışlar.Incelemeye alacağız diye.Oysaki problem ortada ve çok açık.

 • 29 Temmuz
  15:00

  Sayın DEMİREL Şikayeti Hakkında;

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92