Bank Asya Hesap İşletim Ücreti Kesiyor!

Selim T. |

Otomatik ödeme talimatı vermeme rağmen hesabımdan hesap işletim ücreti kesildi. Durum şu şekil gelişti; Şirinevler şubesini şirketim sayesinde maaş almak için açtım. Bir ay önce bir baktım, üç tane açık hesap var, Esenler Bakırköy ve Şirinevler şubelerinde. Bakırköy ve Esenler şubeyi ben açmadım, hemen Esenler şubesini kapattım. Fazlalık gördüm. Bugün Bakırköy şubesini kapatma talimatı verdim. Bir baktım hesabımdan para kestiler. Hemde otomatik ödeme talimatım vardı.

Müşteri temsilcisi diyor ki, yok efendim doğalgaz faturası iki aydır gelmemiş. Yazın bu fatura gelmiyor, mağdurum ve şikayetçiyim.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selim T.
  22 Şubat
  00:08

  Dava açıp paramı cebime koydum,

 • Selim T.
  02 Temmuz
  17:33

  Sorunum çözülmedi, hesap işletim ücretini almak için dava açmayı hesap etmekteyim. Ayrıca bu mağduriyeti siteme yazdım, paramı almadan silmem,

 • Selim T.
  02 Temmuz
  17:30

  Sorunum çözülmedi, hesap işletim ücretini geri almak için dava açmayı hesap etmekteyim. Bank asya da bulunan tüm hesaplarımın kapatılması için talimatı verdim. Ayrıca bu mağduriyeti siteme yazdım. Paramı verirseler sitemden eleştiri reklamını silerim.

 • 01 Temmuz
  12:04

  Sayın TEKİROĞLU Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92