Bank Asya Hesabımı Kapatmıyor!

Zakir S. |

Bankasya' nın 10 yıllık maaş hesabı müşterisiydim çalıştığım iş yerinden ayrıldıktan sonra bank asya ya ait maaş hesabımı kapatma talimatı vermememe rağmen sultanbeyli. Ümraniye. imes. Tepeüstü. şubelerinde olan hesaplarımın kapatılmasını istiyorum nasıl oluyor bu kadar hesap açılıyor oda ayrı tabii bank asyanın hesap işletim ücreti diye hesabımdan çektiği 30 tl yi iade ederek tüm hesaplarımı kapatmasını talep ediyorum.

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti Şube Hesap İşlemleri

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zakir S.
  07 Haziran
  09:37

  bank asya nın gereksiz.anlamsız.ne olduğundan kendilerinin bile anlamadığı maaş müşterisi olduğum için zorla verdikleri aman efendim şöyle aman efendim böyle diye abarttıkları kartı kapattırmak istiyorum karşımda muhattap bulamıyorum kartım kapatılmazsa hakem heyetine başvuracağım bana sadece anlamsız bir mail gönderiyorlar şubeyi arıyorum cağrı merkezini arayın çağrı merkezini arıyorum bekle birşey yok ne yapmam gerekiyor anlamadım

 • 03 Haziran
  14:48

  Sayın ŞİMŞEK Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92