17 Mart 2015

Bank Asya Her Ay Düzenli Ödediğim Kartın Borcu Sürekli Artıyor!

Bank Asya kredi kullanıyordum. Kartı kapattırdım ve borçları en az asgarisi olmak üzere ödüyorum. Borçlarını ödediğim kartın borcu hiç düşmüyor ve üstelik artıyor. Geçen ay 209 TL iken ben asgarisini ödedim ve bu ay 279 TL olarak artmış asgarisi 62 küsur TL idi ve ben bunu ödedim.

150 TL borç kalması gerekirken 279 TL borç gelmiş. Müşteri hizmetlerine bağlanmak için elli kere Bank Asya' yı aradım fakat kart numarası müşteri numarası istiyor, her seferinde benim kartım kapalı, müşteri numarasız da işlem yapılabilmesi lazım bu kadar karmaşık olmaması lazım. Böyle fiyasko görmedim. Sürekli borç ödüyorum sürekli borcum da artıyor. Şu bankaya nereden bulaştım bilmiyorum.

Ayşegül 680 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül17 Mart 2015

    EVet aradılar Allah bin türlü belalarını versin sürekli ödediğim borç 270 değil 350 TL olmuş kapalı kart. Sizin gibilerin Allah bin türlü belasını versin. Gerekli yerlere şikayetimi devam ettireceğim. Allah'ınızdan bulun tabii sizde o inanç yok, kapalı karta para yansıtmayı bilirsiniz, ödediğim kartın borçları azalmaz artar siz böyle üç kagıtcılıklar yaparsınız ancak. Bank Asya bir kere batmış zaten zamanında çalıştığım iş yeri yüzünden bulaştım bilmeyerek yoksa sizin gibi üç kagıtcı, resmi dolandırıcılarla işlem yapılmaz. Allah bin türlü belanızı versin, allah burnunuzdan getirsin.

  • Bank Asya Temsilcisi17 Mart 2015

    Sayın ÖZOĞLU Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

  • Ayşegül17 Mart 2015

    Geçen ay Bank Asya beni aradı kart ücreti yansıdığını söyledi. Bank Asya'da çalıştığım iş yerinde anlaşmada kart ücreti vb. Olmadığını söylediler ve biz öyle aldık. Zaten kartım kullanımda değil nasıl oluyor da kart ücreti ödüyorum kullanımda olmayan karta? Bu resmen dolandırıcılıktır. Kartın borcunu ödüyorum ödüyorum bitmiyor artıyor böyle saçmalık olamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön