26 Temmuz 2013

Bank Asya Haksız Kart Aidatı Uygulaması!

Bank Asya, asıl kart ve ek kartın ücreti olmadığı ve Dıt özelliğinin otoyollarda geçerli olması sebebi ile tercih ettiğim ancak son dönem özetinde kart ücreti 15. -TL tahsilat girilmiş " itirazımı ilettiğim müşteri temsilcisi sanırım orucun da etkisi ile alışık olmadığım, sert üslupla kartınızı iptal ettirebilirsiniz ancak bu ücret iade olmaz dedi veya fatura talimatı bu kredi kartına verirsem bir sonraki ay iade edilirmiş.

Kendilerine tüm faturaların kartın bağlı olduğu hesaba otomatik ödeme talimatlı olduğunu belirttiğimde " bilemem " cevabını verdi. Bende kartın iptalinin en doğru yöntem olduğunu düşünerek iptalini istedim! Reddettiğim bir hizmetin de bedelini ödemem.

Levent 113 Okunma

Cevaplar

 • Levent08 Ocak

  Bu banka sorunumu çözdü, diğerlerine örnek olsun. Fetö karalaması ile kapatıldı. Tüm ticaret ve banka camiasına geçmiş olsun. Paranın dini sorulmaz, ekonomiye darbe vuranlar utansın, para aklama yapanlara devletimiz icabında arka çıkar, terörü destekler, işine geldiği gibi yapar, Türkiye devleti Amerikan uşağı değildir, almana papuç bırakmaz, İngiliz zaten uzakta, fransızlar hiç karlama yapmasın onu dikkate almaz, İran iyi geçinmeli açığı olursa büyük devletimiz örter, İsrail e gelince teröristi korur dedik ya...

 • Levent29 Temmuz 2013

  millet karta mecbur olmuş!bankalar dalgasını geçiyor! yok aslında birbirinden fark buda Asya Katılım Bank

 • Levent29 Temmuz 2013

  gelen mesajda iki adet fatura talimatı veya harcama sözü denilmiş, resmen dalga geçiliyor.. millet nakiti unuttu nerdeyse maaş bankaya yatıyor- kartlara dağıtılıyor veya taksitler ödeniyor millet karta mecbur olmuş!bankalar dalgasını geçiyor!

 • Bank Asya Temsilcisi26 Temmuz 2013

  Sayın BİLEN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön