26 Temmuz 2013

Bank Asya Haksız Kart Aidatı Uygulaması!

Bank Asya, asıl kart ve ek kartın ücreti olmadığı ve Dıt özelliğinin otoyollarda geçerli olması sebebi ile tercih ettiğim ancak son dönem özetinde kart ücreti 15. -TL tahsilat girilmiş " itirazımı ilettiğim müşteri temsilcisi sanırım orucun da etkisi ile alışık olmadığım, sert üslupla kartınızı iptal ettirebilirsiniz ancak bu ücret iade olmaz dedi veya fatura talimatı bu kredi kartına verirsem bir sonraki ay iade edilirmiş.

Kendilerine tüm faturaların kartın bağlı olduğu hesaba otomatik ödeme talimatlı olduğunu belirttiğimde " bilemem " cevabını verdi. Bende kartın iptalinin en doğru yöntem olduğunu düşünerek iptalini istedim! Reddettiğim bir hizmetin de bedelini ödemem.

Levent 112 Okunma

Cevaplar

  • Levent 29 Temmuz 2013

    millet karta mecbur olmuş!bankalar dalgasını geçiyor! yok aslında birbirinden fark buda Asya Katılım Bank

  • Levent 29 Temmuz 2013

    gelen mesajda iki adet fatura talimatı veya harcama sözü denilmiş, resmen dalga geçiliyor.. millet nakiti unuttu nerdeyse maaş bankaya yatıyor- kartlara dağıtılıyor veya taksitler ödeniyor millet karta mecbur olmuş!bankalar dalgasını geçiyor!

  • Bank Asya Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Sayın BİLEN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin talebi detaylı olarak incelenerek konu hakkında müşterimize e-mail yolu ile cevap verilmiştir. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön