Bank Asya Haksız Kart Aidatı Alıyor!

Mehmet Alper A. |

Yaklaşık bir ay önce kredi kartımı ve ek kartımı iptal etmek ismemle mağduruyetimin başladığı bir Asyazedeyim. Hiçbir bilgim alınmadan banka hesabımdan kart aidatları alınmıştır. Ona yakın kez görüşmelerimde hesabımdan sistemsel bir hata neticesinde kart aidatı kesildiği söylendi,iadesi için sürekli gün verildiği fakat bir aydır iadesi yapılamadığı bir mağduriyet yaşıyorum.

Biraz önce görüştüm kart iadesi için gün veremiyoruz dendi,resmen komedi.Bir ayda bir günde sürebilirmiş. Yani açıkçası biz istemeden kart iptali yapamazsınız dendi.Bankacılık anlayışının farklı olduğunu düşünerek bütün hesaplarımı çok kaliteli başka bir bankadan Bank Asya'ya taşıdığım için gerçekten pişmanım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Alper A.
  02 Ocak
  16:59

  Yaklaşık iki aydır aynı açıklamalardan sıkılmış durumdayım, problemimin çözümü konusunda telefonla şikayet bile etmeme rağmen geri dönüş yapılmamıştır, sorunum hala devam etmektedir.

 • 30 Aralık
  11:09

  Sayın ALTAN Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92