30 Aralık 2013

Bank Asya Haksız Kart Aidatı Alıyor!

Yaklaşık bir ay önce kredi kartımı ve ek kartımı iptal etmek ismemle mağduruyetimin başladığı bir Asyazedeyim. Hiçbir bilgim alınmadan banka hesabımdan kart aidatları alınmıştır. Ona yakın kez görüşmelerimde hesabımdan sistemsel bir hata neticesinde kart aidatı kesildiği söylendi,iadesi için sürekli gün verildiği fakat bir aydır iadesi yapılamadığı bir mağduriyet yaşıyorum.

Biraz önce görüştüm kart iadesi için gün veremiyoruz dendi,resmen komedi.Bir ayda bir günde sürebilirmiş. Yani açıkçası biz istemeden kart iptali yapamazsınız dendi.Bankacılık anlayışının farklı olduğunu düşünerek bütün hesaplarımı çok kaliteli başka bir bankadan Bank Asya'ya taşıdığım için gerçekten pişmanım.

Mehmet 134 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 02 Ocak 2014

    Yaklaşık iki aydır aynı açıklamalardan sıkılmış durumdayım, problemimin çözümü konusunda telefonla şikayet bile etmeme rağmen geri dönüş yapılmamıştır, sorunum hala devam etmektedir.

  • Bank Asya Temsilcisi30 Aralık 2013

    Sayın ALTAN Şikayeti Hakkında, Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır. Asya Katılım Bankası A.Ş. Mutlu Müşteri Servisi 444 27 92

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön