Bank Asya Ekstre Maili Gelmiyor!

Senem U. |

Hesap kesim tarihim her ayın 8.i olduğu halde ekstre mailim gelmedi.Şimdi mutlu müşteriye mesaj atsak yok spamlara bakın yok şuraya buraya bakın diye mesaj atıyorlar, sanki mail okumayı bilmiyormuşuz gibi.Uyarı yapınca ekstre geliyor nedense ve tarafınıza yollanmıştır deniyor.09.10.2013 tarihinde 2 kez ATM'ye baktım ekstrem hala kesilmemişti ve bir önceki ay ekstrem görünüyordu.

Mail adresime günde bir sürü, yok paksit yok bayram hediyesi vs. konulu mail gelirken 08.10.2013'te kesilmesi gereken ekstremin maili hala yok. Bunu sorgulayınca neden vaktinde gelmediği de açıklanamıyor. Benim ekstremi maille alacağım zaten sistemde kayıtlı neden gecikince uğraşmak zorundayım,vaktinde gelmiyor?Bank Asya'dan şikayetçiyim.

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Senem U.
  09 Kasım
  08:46

  gelen cevaba bakın ne komik"
  Sayın U,
  Mesajınıza istinaden yapılan incelemelerde ilgili tarihte kesilen ekstrelerde sistemsel çalışma sebebi ile gecikme yaşanmış olup ekstrelerinizin e-mail adresinize başarılı bir şekilde gönderildiği tespit edilmiştir." başarılı gelmiş olmuyor geç gelince.siteye girecek olsam size mi soracağım anlamadım.şifre gir parolayı bekle nasıl kelime oyunu yapıyorsunuz ya kardeşim atm.ye baktım ekstre yoktu şaşırdm , siteye girdim yok..hesaplanmamış..ben ekstremi gecikmeden hemen istiyorum burda bir başarı yok..başarılı gönderilmş olmuyor..özür dileriz gecikmiş denmiyor da..gecikme olmuş başarılı yollanmış deniyor insaf bu kadar mı kibir olur ya..vaktinde gelmiyor işte görmüşsünüz..

 • 11 Ekim
  16:03

  Sayın U. Şikayeti Hakkında,

  Müşterimizin maili tarafımızca incelemeye alınmıştır. Gerekli araştırmalar tamamlandığında müşterimize konu hakkında bilgi dönüşü tarafımızca yapılacaktır.

  Asya Katılım Bankası A.Ş.
  Mutlu Müşteri Servisi
  444 27 92